top of page

אסתי בוסקילה

עומר אבו סיאם

שלמה טולדו

כבוד גדול להכיר את כל הקבוצה, וגם להכיר עוד יותר את התותחים חלי וליאור, שאני גם חושב שהם אחלה שילוב, איזה מלך אתה! היה לי כבוד גדול להכיר בנאדם יצירתי עם ראש פתוח כמוך כל הכבוד ליאור על המאמץ שאתה עושה (עם הנסיכה חלי כמובן). תודה לך על הליווי, ועל הסבלנות, והכל שיהיה בהצלחה לכולנו.

ליאור היקר! תודה שעזרתם לנו לנקש את כל העשבים מסביב כדי שיראו את הצמחים היפים. אתה בהכוונה המקצועית, ברגישות, בזמינות, ובחיוביות תמידית. וחלי היקרה! שצפתה בגדילה וכיוונה כשצריך אתם אלופים! אני רוצה לומר שהיה לי ממש כייף להכיר אנשים כל כך מקסימים ומיוחדים!! נתתם לי את הזכות להכנס לעולם שלכם וללמוד מכם, וגם למי שלא דיבר המון ההתנהגות שלו אמרה ולימדה אותי. תודה על החיוביות שלכם, על המילים הטובות תמיד. מאחלת לכולנו בהצלחה!! שלא נכנע לחוסר התמדה, ושנשיג תוצאות. 

אמש סיימתי לימודי פיתוח סדרות טלוויזיה ב"זמן מסך". מסלול ייחודי אותו פיתחו שני יוצרי טלוויזיה משובחים המלהקת חלי מון סונגו והמפיק ליאור ויינשטיין. במשך עשרה חודשים למדנו עם טובי התסריטאים והיוצרים איך לפתח סדרה מסיפור קטן שהיה חבוי במגרה עד ליריעה רחבת היקף. פגשתי אנשים מקסימים ויצירתיים מכל הארץ, נשים וגברים מכל מגוון הפסיפס האנושי מהם מורכבת ארצנו, ויחדיו למדנו לימדנו והתחברנו... הייתה זו שנה משמעותית ומרגשת, בה נתן כל אחד מאיתנו, דרור וחופש ליוצר שחבוי בכל אחד מאיתנו. תודה לחלי וליאור על השנה המרתקת,תודה לחברים המופלאים שרכשתי.

שימרית רוזנברג

וואו איזה ערב היה לנו אתמול עוד לא הספקתי להתאושש וכבר בבוקר אני בכיתה מלמדת, צריך עוד זמן כדי לעבד את כל החוויה הזו. הייתם מדהימים כולכם אתמול, עם כל ההתרגשות והלחץ כל כך שמחה שפגשתי אתכם ושעברנו את זה ביחד וברור לי שהמסע שלנו לא מסתיים אלא רק עובר שלב. תודה לחלי וליאור המדהימים שניצחו ברגישות ועם המון השקעה ואכפתיות על כל המקהלה המופלאה הזו של זמן מסך. מאחלת לכולנו ים הצלחה עם הפרוייקטים אוהבת אתכם.

פסיה בן נון

רותם אדריאן

ליאור וחלי היקרים, איזו עונה מדהימה של זמן מסך זאת הייתה! אפילו בסדרה של נטפליקס אין כזה מגוון. ליהקתם חבורה של אנשים ונשים, דמויות עגולות ומרגשות. בפרקים הראשונים אנחנו, הדמויות, הלכנו קצת מסביב לזנב של עצמנו, אבל ביימתם אותנו ברגישות ובהקשבה, ועזרתם לנו למצוא את הרצון הפנימי הכמוס, להפתיע את עצמנו, ולכתוב את הסיפור שלנו כמו שאף אחד אחר לא יכול. המסלול הזה מסתיים עם טעם של עוד, בתוך המקום הבטוח והמעצים אותו יצרתם עבורנו. תודה על הכל! אנחנו אוהבים אתכם, וניתן לשניכם מקום של כבוד בפרימיירות שלנו. 

הסתיים המסלול המהנה מפרך של "זמן מסך"- מסלול לימודים של כתיבת סדרות טלוויזיה. 10 חודשים של לימודים מהנים ומפרכים של הגשמת חלום של שנים- לכתוב סדרות טלוויזיה. 14 מופלאים, סיימנו את המסלול שנוהל, נווט, תמך ויותר מכול הצמיח את הרעיון ל"הגשה" למפיקים. לכם ליאור וחלי על המסלול המדהים שיצרתם, על הידע, על התמיכה, ועל העתיד, תודה שהייתם חלק נפלא בדרך שלי ושל כול הקבוצה הזו שגם להם מגיעה תודה ענקית על השותפות והדדיות וכמובן תודה לכול המורים המצוינים שתרמו לכולנו. אנחנו יוצאים לדרך חדשה שנולדה איתכם ובטוח שנפגש הרבה בדרך הזו- לא נפרדים מסנדקים.

אופיר דהן

השבוע הגיעו לסיום הלימודים בערב פיצ׳ינג בו הצגנו את הסדרות לחברות הפקה מהמובילות בארץ. סיימתי את המסלול עם הרבה מעבר למה שציפיתי בהתחלה. נתחיל מהחברים למסלול הלימודים שהפכו לחברים בנפש. הקשת הישראלית במיטבה וסיפורים שכולי תקווה שכל אחד מהם יגיע למסך. על כל אלה כיכב, ליאור ויינשטיין עם יכולת הקשבה, הכלה, עזרה מקצועית וסובלנות. אתה מורה ומנחה אדיר ותסריטאי מחונן, אוהב אותך. הזרע לרעיון שנשתל לפני שלוש שנים, היום הזרע הזה הוא הצעת הגשה מסודרת, מדויקת וכתובה היטב שמיועדת לחברות הפקה. הכל היה תלוי רק בי. תודה מכל הלב לחברי לספסל הלימודים, למרצים המדהימים שלי ולחלי וליאור המנהלים שעזרו ותמכו לאורך כל הדרך. 

מחמוד חטיב

את האמת אני מסוג האנשים שאוהב לקחת סיכונים, וגם יש לי יכולת למידה עצמית.. אמרתי לעצמי: למה לא אני אסתכן ואם ישתבש משהו אני אסתדר.. אשלים בעצמי את החסר.. אבל.. אבל גודל מאוד: עם חלי וליאור ועם צוות המרצים המקצועי והמיוחד אין סיכון ולא צריך ספרים: חומר בהיר ומרתק, מרצים מעולים, תמיכה,חום, עידוד השראה, ואוזן מקשיבה לביקורת הבונה ולא בונה ודגש גדול על הנסיון הפרקטי. אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש נקודת זינוק חזקה לעולם כתיבת התסריטים הקסום והמרתק. 

יהונתן לוגר

היה מדהים לגמרי, עברתי תהליך חשיפה מצויייין לעולם הטלויזיה וגם פגשתי אנשים מיוחדים ומקסימים. מסלול זמן מסך שינה את כל הדרך שבה הסתכלתי על טלויזיה וסיפורים בכלל. תקופה מטורפת שלאורכה קיבלתי ליווי אישי ומקצועי ברמות הכי גבוהות. לא יכולתי להיחשף לתעשייה הזאת ולאמנות הזאת בדרך יותר טובה מזמן מסך!

אברהם עזריה

סביון סלע

עדן יצחק

באמת עברנו כברת דרך וחבלי לידה עם הפרוייקטים שלנו והשיא היה  אתמול כולם היו סטארים לא נורמאלים על הבמה. במשך עשרה חודשים, יום רביעי שש בערב, היה פנינה של יצירה וכיף  באמצע השבוע  ועצוב שנגמר. אבל עוד ניפגש בטוח בתוך התעשייה הקטנה הזאת אז תודה ליאור וחלי שגרמו לטירוף הזה לקרות בניתם פה קאדר לא נורמאלי של  יוצרים מוכשרים שהולכים לשרוף את המסך בסיפורים חודשיים ומקוריים אוהב את כולם.

רוצה להגיד לאחד ואחד פה שזכיתי להכיר אנשים באמת כל אחד מיוחד בדרך שלו, כל אחד הוא עולם ומלואו באמת למדתי מכל אחד ואחד מכם! עצוב שנגמר אבל מקווה שנשמור על קשר והכי חשוב מאחלת לכולנו להצליח נכנסתם לי ללב!!! תודה על תקופה מהממת ומלמדת.

אהובים איזה כיף לקרוא את כל האושר והאהבה המהממים שהולכים פה וחייבת להוסיף שאני אוהבת את כולכם וממש נגעתם לי בחיים ובלב. מאושרת שזכיתי להכיר כל אחד ואחת מכם כיוצרים וחברים לחיים ואני בטוחה שיש עוד הרבה שיחות ומפגשים בינינו. היה מסלול מדהים ומושלם וזה הכול בזכות הקבוצה המדהימה הזו, ליאור וחלי המדהימים שאין כמותכם. מאחלת לכולנו שעוד שנה כבר יהיה לכולנו אור ירוק, אוהבת.

אלירן קטנה

חלי וליאור היקרים, המון המון תודה על כל התקופה המרגשת הזאת, על התמיכה, העזרה, ההתייעצויות והחפירות. גם ברגעי משבר כתיבה ידעתם איפה לשים את היד ולכוון וזה לא מובן אליו! זכיתי להכיר אתכם ואת שאר החברים למסלול שכל אחד מהם עולם בפני עצמו וללא ספק הפכו למשפחה!

מנורה חזני

ליאור היקר! תודה רבה על הליווי המשמעותי והעזרה וההקשבה בכל בעיה. תמיד אפשר היה לפנות אליך ולקבל מענה תמיכה עצה והכוונה מקצועית. היתה הרגשה שיש למסלול אבא ואמא... אין כמוך וכמו חלי.

נשמח לראות אתכם

במוזיאון ארץ ישראל MUZA TLV

חיים לבנון 2 תל אביב יפו

bottom of page